Logotyp av Fastighetsbyrån Vårgårda/Herrljunga
Logotyp av Fastighetsbyrån Vårgårda/Herrljunga

Vetevägen 5A, lgh 1101

Centrala Vårgårda, Vårgårda kommun

Visa på karta

1 600 000 kr

Om bostaden

    Bostadstyp
    Lägenhet
    Antal rum
    3 rum
    Boarea
    77 m²
    Våning
    2 av 3, hiss finns
    Avgift
    6 347 kr/mån
    Driftkostnad
    7 798 kr/år

Byggår
2018
Förening
BRF Skördaren i Vårgårda
Energiklass
B
Pris/m²
20 779 kr/m²
Hiss
Välkommen till Vetevägen 5A och en väldigt trevlig trerumslägenhet! Här bor du ostört längst in i området, med vacker utsikt mot åker och skog, samtidigt som det är kort cykelavstånd till skolor, affärer och station. Lägenheten rymmer 3 rum, kök, helkaklat badrum och två förråd/klädkammare på 77 kvm, lyxigt nog två balkonger också! En av dem har kostats på med inglasning. Lägenheten har en takhöjd på hela 2,60 m, och dessutom generösa fönsterpartier vilket gör att den upplevs som ljus och luftig. Vi ses på visning!
Läs mer hos mäklaren
Guldhemmets logotyp

Finalist - Årets Mäklarkedja

Guldhemmet 2025

Visningstider

Räkna på ditt nya boende

BRF Skördaren i Vårgårda

Karta & restider

Säljkollen

Prisutveckling