Logotyp av Fastighetsbyrån Upplands-Bro
Logotyp av Fastighetsbyrån Upplands-Bro

Miklagårdsvägen 2D, 1tr

Bro, Upplands-Bro kommun

Visa på karta

1 695 000 kr

Om bostaden

    Bostadstyp
    Lägenhet
    Antal rum
    3 rum
    Boarea
    69 m²
    Våning
    2 av 2, hiss finns ej
    Avgift
    5 369 kr/mån
    Driftkostnad
    7 416 kr/år

Byggår
2017
Förening
BRF BoKlok Stallbacken
Energiklass
D
Pris/m²
24 565 kr/m²
Premium
Balkong
++ Gångavstånd till pendeltåg ++ Radhuskänsla med egen ingång ++ Lantligt, lugnt läge utan insyn Med en egen ingång och med ett härligt lantligt läge precis intill Mälaren finner ni denna lägenhet med radhuskänsla. Balkongen i perfekt solläge för middagar på balkongen helt utan insyn. Öppen planlösning mellan kök och vardagsrum med fint ljusinsläpp, två sovrum i bra storlek, en separat klädkammare som nås från hallen och ett rymligt duschrum med egen tvättmaskin samt plats för torktumlare. Gångavstånd till pendeltåg med en halvtimme med in mot city, men även närhet till bad och natur. Förskola finns på gångavstånd och skolbussen stannar precis utanför. Eget förråd finns i förrådslänga. Busshållplats finns på någon minuts promenadavstånd från lägenheten, samt nära påfart till E18 mot Stockholm/Enköping. Stor mataffär, shopping och gym finns också i närheten. Hör av dig till mäklare Nastasia på 073-981 01 13 för att boka tid för visning! Välkommen hem!
Läs mer hos mäklaren
Guldhemmets logotyp

Finalist - Årets Mäklarkedja

Guldhemmet 2025

Visningstider

Räkna på ditt nya boende

BRF BoKlok Stallbacken

Karta & restider

Säljkollen

Prisutveckling