Logotyp av Svensk Fastighetsförmedling Skellefteå
Logotyp av Svensk Fastighetsförmedling Skellefteå

Ringen 69A

Boliden, Skellefteå kommun

Visa på karta

250 000 kr

Om bostaden

    Bostadstyp
    Lägenhet
    Antal rum
    3 rum
    Boarea
    81 m²
    Våning
    2, hiss finns ej
    Avgift
    5 248 kr/mån
    Driftkostnad
    4 632 kr/år

Byggår
1957
Förening
BRF Bjurliden nr 1
Pris/m²
3 086 kr/m²
Premium
Välkommen till denna stilrena och välplanerade trerummare där modern komfort möter genomtänkta materialval. Här bor du i en lägenhet med genomgående renoverade ytskikt som skapar en ljus, fräsch och enhetlig känsla i hela hemmet. Bostaden erbjuder ett smakfullt renoverat badrum med tidlösa färgval och praktiska lösningar som förenklar vardagen. Köket är utrustat med nya vitvaror installerade mellan 2020–2023, vilket ger både hög funktionalitet och ett modernt intryck – perfekt för såväl vardagsmatlagning som sociala tillställningar. Planlösningen är optimal med två rymliga sovrum, ett inbjudande vardagsrum med gott om plats för både soffgrupp och matdel samt goda förvaringsmöjligheter. Här är det bara att flytta in och börja trivas direkt – allt det stora arbetet är redan gjort! Möjligt med ett snabbt tillträde! Ett hem som passar dig som söker ett bekvämt, uppdaterat boende med hög standard och ett lugnt, harmoniskt uttryck.
Läs mer hos mäklaren

Räkna på ditt nya boende

BRF Bjurliden nr 1

Karta & restider

Säljkollen

Prisutveckling