Logotyp av Nadjafi & Kristensen Fastighetsförmedling
Logotyp av Nadjafi & Kristensen Fastighetsförmedling

Lindallén 13

Båstad Väster, Båstads kommun

Visa på karta

5 695 000 kr

Om bostaden

    Bostadstyp
    Lägenhet
    Antal rum
    3 rum
    Boarea
    95 m²
    Våning
    2 av 2, hiss finns ej
    Avgift
    6 049 kr/mån
    Driftkostnad
    16 076 kr/år

Förening
BRF Skånegården
Energiklass
F
Pris/m²
59 947 kr/m²
Premium
I Skånegårdens huvudbyggnad hittar ni denna trevliga gavellägenhet med svårslagna vyer mot trädgården och Lindallén. På ett perfekt läge mitt i Båstad med närhet till strand, hamn, restauranger mm bor man bekvämt i välskött Brf med historiens vingslag av Båstad i väggarna. Huvudbyggnaden där lägenheten är placerad erbjuder gästrum, bibliotek, hobbyrum, sällskapsrum och mycket mer.
Läs mer hos mäklaren

Räkna på ditt nya boende

BRF Skånegården

Karta & restider

Säljkollen

Prisutveckling