Logotyp av Nadjafi & Kristensen Fastighetsförmedling
Logotyp av Nadjafi & Kristensen Fastighetsförmedling

Killebacken 20A, Lgh 201

Båstad, Båstads kommun

Visa på karta

8 295 000 kr

Om bostaden

    Bostadstyp
    Lägenhet
    Antal rum
    3 rum
    Boarea
    104 m²
    Våning
    2 av 4, hiss finns
    Avgift
    5 550 kr/mån
    Driftkostnad
    5 724 kr/år

Byggår
1900
Förening
BRF Hotell Båstad
Energiklass
E
Pris/m²
79 760 kr/m²
Premium
Nyproduktion
Balkong
Hiss
Välplanerad och luftig bostad med två balkonger – en med utsikt mot havet och Laholmsbukten, den andra i västerläge. Lägenheten har två sovrum, ett exklusivt kök från Ballingslöv med carraramarmor och vinkyl, samt ett stort helkaklat badrum och separat gästtoalett. Öppen planlösning, fina materialval och ett fantastiskt läge nära hav, restauranger och nöjen. En unik chans att förvärva ett boende i toppklass i populära Brf Hotell Båstad. Välkommen att kontakta Philip Pahlett för ytterligare info.
Läs mer om bostaden

Räkna på ditt nya boende

BRF Hotell Båstad

Karta & restider

Säljkollen

Prisutveckling