Logotyp av Svensk Fastighetsförmedling Bålsta/Bro
Logotyp av Svensk Fastighetsförmedling Bålsta/Bro

Bålstavägen 27

Bålsta, Håbo kommun

Visa på karta

1 695 000 kr

1 895 000 kr-11 %

Om bostaden

    Bostadstyp
    Lägenhet
    Antal rum
    3 rum
    Boarea
    75 m²
    Våning
    2 av 3, hiss finns
    Avgift
    5 995 kr/mån

Byggår
1984
Förening
BRF Solsidan i Bålsta
Pris/m²
22 600 kr/m²
Hiss
Varmt välkomna till denna ljusa bostad belägen i ett lugnt och trevligt område i gamla Bålsta. Med gångavstånd till det mesta, t.ex restauranger, Hemköp, skola och kommunikationer. Här erbjuds 3 rum o kök en trappa upp i huset (hiss finns). - Juridisk person accepteras. - Andrahandsuthyrning är tillåten utan tidsbegränsning Kontakta gärna mäklaren för mer information.
Läs mer hos mäklaren

Räkna på ditt nya boende

BRF Solsidan i Bålsta

Karta & restider

Säljkollen

Prisutveckling