Logotyp av Svensk Fastighetsförmedling Avesta
Logotyp av Svensk Fastighetsförmedling Avesta

Markusgatan 31A

Avesta, Avesta kommun

Visa på karta

925 000 kr

Om bostaden

    Bostadstyp
    Lägenhet
    Antal rum
    3 rum
    Boarea
    69,5 m²
    Våning
    3 av 3, hiss finns ej
    Avgift
    3 433 kr/mån
    Driftkostnad
    4 800 kr/år

Förening
BRF Gulsippan
Pris/m²
13 309 kr/m²
Premium
Balkong
Fräsch lägenhet med kaklat badrum, utrustat kök, vardagsrum med utgång till stor balkong. Avesta Köpcentrum med butiker, caféer och restauranger runt hörnet. Sportfältet en kort promenad bort. Förskolor och skolor i närområdet. Välkommen att anmäla intresse för visning
Läs mer hos mäklaren

Räkna på ditt nya boende

BRF Gulsippan

Karta & restider

Säljkollen

Prisutveckling