Logotyp av LF Fastighetsförmedling Sala
Logotyp av LF Fastighetsförmedling Sala

Apollogatan 11D

Ängshagen, Sala kommun

Visa på karta

1 595 000 kr

Om bostaden

    Bostadstyp
    Lägenhet
    Antal rum
    3 rum
    Boarea
    67,3 m²
    Våning
    2 av 2, hiss finns ej
    Avgift
    5 528 kr/mån
    Driftkostnad
    8 892 kr/år

Byggår
2018
Förening
BRF Lodjuret-Sala
Pris/m²
23 700 kr/m²
Premium
Uteplats
3:a i bostadsrättshus byggt -18. Kök med vita skåpluckor. Vardagsrum i öppen planlösning med kök. Fint badrum/tvättstuga. Stort soldäck. P-plats med laddstolpe ingår. Barnvänligt område.
Läs mer hos mäklaren

Visningstider

Räkna på ditt nya boende

BRF Lodjuret-Sala

Karta & restider

Säljkollen

Prisutveckling