Logotyp av Fastighetsbyrån Göteborg - Nordost
Logotyp av Fastighetsbyrån Göteborg - Nordost

Gårdstensvägen 120

Angered - Gårdsten, Göteborgs kommun

Visa på karta

1 690 000 kr

Om bostaden

    Bostadstyp
    Lägenhet
    Antal rum
    3 rum
    Boarea
    76 m²
    Våning
    2 av 5, hiss finns
    Avgift
    6 967 kr/mån
    Driftkostnad
    14 000 kr/år

Byggår
2021
Förening
BRF Krokus
Energiklass
B
Pris/m²
22 237 kr/m²
Premium
Balkong
Hiss
På Gårdstensvägen 120 presenteras nu denna nyproducerade trerumslägenhet som badar i dagsljus tack vare det enorma ljusinflödet från tre väderstreck! Här bor du i ett lugnt och omtyckt område med Keillers damms grönskande promenadstråk på bekvämt gångavstånd. Din nya adress ligger en kort promenad från Gårdsten Centrum och all dess utbud av service och kommunikationer. Välkomna hem!
Läs mer hos mäklaren
Guldhemmets logotyp

Finalist - Årets Mäklarkedja

Guldhemmet 2025

Visningstider

Räkna på ditt nya boende

BRF Krokus

Karta & restider

Säljkollen

Prisutveckling