Borttagen den 13 maj 2026

Mockasinvägen 18 har troligtvis blivit såld

Mockasinvägen 18

Älvsjö, Stockholms kommun

2 495 000 kr

Bostadstyp
Lägenhet
Upplåtelseform
Bostadsrätt
Antal rum
3 rum
Boarea
65 m²
Byggår
1970

Avgift
4 083 kr/mån
Driftkostnad
7 750 kr/år
Pris/m²
38 385 kr/m²

Kontakta mäklaren

Sanan DehvariReliabel Fastighetsförmedling AB
Sanan Dehvari

Senaste sökning

Vill du göra en ny sökning?

Sök bostad