Logotyp av HusmanHagberg Göteborg Centrum
Logotyp av HusmanHagberg Göteborg Centrum

Ebbe Lieberathsgatan 16C

Almedal/Johanneberg, Göteborgs kommun

Visa på karta

3 895 000 kr

Om bostaden

    Bostadstyp
    Lägenhet
    Antal rum
    3 rum
    Boarea
    82,5 m²
    Våning
    1 av 6, hiss finns ej
    Avgift
    5 076 kr/mån
    Driftkostnad
    5 800 kr/år

Byggår
2017
Förening
BRF Södra Fredriksdal
Energiklass
C
Pris/m²
47 212 kr/m²