Borttagen den 13 maj 2026

Södra Agnegatan 20 har troligtvis blivit såld

Södra Agnegatan 20

Kungsholmen, Stockholms kommun

18 500 000 kr

Bostadstyp
Lägenhet
Upplåtelseform
Bostadsrätt
Antal rum
3.5 rum
Boarea
124 m²
Biarea
51 m²
Byggår
2013

Avgift
4 003 kr/mån
Driftkostnad
11 600 kr/år
Pris/m²
149 194 kr/m²

Kontakta mäklaren

Staffan HempelSkeppsholmen Sotheby´s International Realty
Staffan Hempel

Senaste sökning

Vill du göra en ny sökning?

Sök bostad