Logotyp av Fastighetsbyrån Nybro/Torsås/Emmaboda
Logotyp av Fastighetsbyrån Nybro/Torsås/Emmaboda

Hanemålavägen 100F

Hanemåla, Nybro kommun

Visa på karta

450 000 kr

Om bostaden

    Bostadstyp
    Lägenhet
    Antal rum
    3.5 rum
    Boarea
    97,5 m²
    Avgift
    6 283 kr/mån
    Driftkostnad
    6 300 kr/år

Byggår
1992
Förening
BRF Hanemåla Loge i Nybro
Energiklass
F
Pris/m²
4 615 kr/m²
Premium
Letar du efter ett nytt hem med charm och karaktär? Då kan denna 3,5-rummare på 98 kvm i Hanemåla vara precis vad du söker! Hanemåla erbjuder en härlig mix av lugn och bekvämlighet, med grönskande omgivningar och bilfria cykelvägar som leder till både affärer och skolor. Dessutom har byn sin egen busshållplats, så du kan enkelt pendla till både Nybro och Kalmar centrum utan problem. Välkommen på visning!
Läs mer hos mäklaren
Guldhemmets logotyp

Finalist - Årets Mäklarkedja

Guldhemmet 2025

Räkna på ditt nya boende

BRF Hanemåla Loge i Nybro

Karta & restider

Säljkollen

Prisutveckling