Logotyp av SkandiaMäklarna Huddinge
Logotyp av SkandiaMäklarna Huddinge

Midsommarvägen 5

Vistaberg, Huddinge kommun

Visa på karta

2 395 000 kr

Om bostaden

    Bostadstyp
    Lägenhet
    Antal rum
    2 rum
    Boarea
    54,2 m²
    Avgift
    3 755 kr/mån
    Driftkostnad
    6 000 kr/år

Byggår
1992
Förening
BRF Södra Rosenhill
Energiklass
E
Pris/m²
44 188 kr/m²
Premium
Drömboende på markplan med stor tomt och uteplats - Midsommarvägen 5 Välkomna till denna väldisponerade 2 rok på markplan, perfekt för er som söker ett bekvämt och lättillgängligt boende med en stor tomt och generös uteplats. Här bor ni i en lugn och grönskande del av Huddinge, med närhet till både natur och stadens bekvämligheter. Bostaden erbjuder en välplanerad planlösning med ett ljust, luftigt och lättmöblerat vardagsrum, rymligt sovrum samt ett välutrustat kök med bra förvaringsmöjligheter. Stora fönsterpartier släpper in rikligt med ljus och ger en härlig rymd. Den stora uteplatsen och tomten ger er möjlighet att njuta av soliga dagar, odla egna växter eller skapa er egen lilla oas. Här bor ni med närhet till både kommunikationer, skolor och service, samtidigt som ni har skogen runt knuten för sköna promenader och friluftsliv. Perfekt för er som vill kombinera bekvämlighet med naturnära boende! Föranmäl gärna ert intresse redan nu - missa inte chansen att göra denna pärla till ert nya hem!
Läs mer hos mäklaren

Räkna på ditt nya boende

BRF Södra Rosenhill

Karta & restider

Säljkollen

Prisutveckling