Logotyp av Stjernfeldt Fastighetsbyrå
Logotyp av Stjernfeldt Fastighetsbyrå

Vinbärsvägen 11C

Västra Bökhult, Älmhults kommun

Visa på karta

1 249 000 kr

Om bostaden

    Bostadstyp
    Lägenhet
    Antal rum
    2 rum
    Boarea
    63 m²
    Våning
    1 av 2, hiss finns ej
    Avgift
    4 667 kr/mån
    Driftkostnad
    16 440 kr/år

Byggår
2017
Förening
BRF Paradisparken
Pris/m²
19 825 kr/m²
Premium
Uteplats
Välkommen till Vinbärsvägen! Här erbjuds en välplanerad bostadsrätt med ett trevligt och insynsskyddat terrassdäck på baksidan. Bostaden har en öppen planlösning och genomgående ljusa, moderna materialval. Här finns kök och vardagsrum i socialt samspel, ett sovrum, badrum utrustat med tvättmaskin och torktumlare samt en klädkammare. I anslutning till entrén finns även ett förråd och en stor gemensam parkeringsplats. Från bostaden har du nära till Bökhults badplats med brygga, restaurang och kiosk. I området finns fina promenad slingor och cykelvägar som leder in till Älmhults centrum med mataffärer, restauranger, butiker, vårdcentral och övrig service.
Läs mer hos mäklaren

Visningstider

Räkna på ditt nya boende

BRF Paradisparken

Karta & restider

Säljkollen

Prisutveckling