Logotyp av Fastighetsbyrån Helsingborg
Logotyp av Fastighetsbyrån Helsingborg

Volontärsgatan 6a

Västra Berga, Helsingborgs kommun

Visa på karta

1 265 000 kr

Om bostaden

    Bostadstyp
    Lägenhet
    Antal rum
    2 rum
    Boarea
    63 m²
    Våning
    3 av 3, hiss finns ej
    Avgift
    4 512 kr/mån

Byggår
1967
Förening
BRF Volontären
Energiklass
E
Pris/m²
20 079 kr/m²
Premium
Balkong
I Brf Volontären erbjuds nu en ljus och välplanerad tvåa med balkong. Lägenheten erbjuder ett större kök med matplats, helkaklat badrum och fina ytskikt. Balkong bjuder på utsikt över omgivningarna. Välkommen till en ljus och stilren genomgångstvåa om 63 m² med välplanerade kvadratmetrar och ett generöst ljusinsläpp. Bostaden erbjuder bl.a. kök med matplats samt fräscht, stambytt, badrum. Därtill bjuder den på fri utsikt från samtliga rum. Från vardagsrum och sovrum blickar du mot välskötta och, under sommaren, grönskande omgivningar. Från sovrummet når du balkongen där du kan njuta av eftermiddags- och kvällssol. Här bor du med utmärkt läge i populär förening. Västra Berga är ett familjevänligt område med grönskande omgivningar. I närområdet finns förskola och skola samt närhet till flertalet mataffärer. På en kort promenad nås även busshållplatser och Maria station. Hör gärna av dig för mer information.
Läs mer hos mäklaren
Guldhemmets logotyp

Finalist - Årets Mäklarkedja

Guldhemmet 2025

Räkna på ditt nya boende

BRF Volontären

Karta & restider

Säljkollen

Prisutveckling