Logotyp av LF Fastighetsförmedling Nässjö
Logotyp av LF Fastighetsförmedling Nässjö

Västanbogatan 8A

Västanbo, Nässjö kommun

Visa på karta

900 000 kr

Om bostaden

    Bostadstyp
    Lägenhet
    Antal rum
    2 rum
    Boarea
    65,5 m²
    Våning
    2 av 2, hiss finns ej
    Avgift
    4 300 kr/mån

Förening
HSB BRF Västanbo i Nässjö
Energiklass
D
Pris/m²
13 740 kr/m²
Balkong
Klockren bostadsrätt med hög standard rakt igenom. Här erbjuds den generösa 2:an om hela 65.5 kvm där planlösningen är perfekt rakt igenom. Kök och badrum håller ett modernare snitt vilket ger dig möjlighet att flytta in och trivas från dag ett. Härlig balkong med fint solläge är ett extra plus. Den låga månadsavgiften inkluderar bl.a. värme, vatten, internet samt el vilket är ett extra plus. För dig som söker något med lugnt läge men ändå vill ha stadspulsen i närheten är detta boende perfekt få man har gångavstånd till centrala Nässjö. Välkommen att uppleva övriga fördelar på plats!
Läs mer hos mäklaren

Räkna på ditt nya boende

HSB BRF Västanbo i Nässjö

Karta & restider

Säljkollen

Prisutveckling