Borttagen den 13 maj 2026

Tulegatan 42 har sålts, är du nyfiken på vad slutpriset blev?

Visa slutpriset för bostaden

Tulegatan 42

Vasastan, Stockholms kommun

5 995 000 kr

Bostadstyp
Lägenhet
Upplåtelseform
Bostadsrätt
Antal rum
2 rum
Boarea
61,5 m²
Byggår
1973

Avgift
3 232 kr/mån
Driftkostnad
7 400 kr/år
Pris/m²
97 480 kr/m²

Kontakta mäklaren

Gustav LarssonAlicia Edelman Vasastan/Norrmalm
Gustav Larsson

Senaste sökning

Vill du göra en ny sökning?

Sök bostad