Logotyp av HusmanHagberg Gnesta/Trosa
Logotyp av HusmanHagberg Gnesta/Trosa

Fänsåkersvägen 9D

Vagnhärad, Trosa kommun

Visa på karta

1 565 000 kr

Om bostaden

    Bostadstyp
    Lägenhet
    Antal rum
    2 rum
    Boarea
    63 m²
    Våning
    2 av 2, hiss finns ej
    Avgift
    5 134 kr/mån
    Driftkostnad
    7 608 kr/år

Byggår
2006
Förening
BRF BoKlok Fänsåker
Energiklass
F
Pris/m²
24 841 kr/m²
Premium
Balkong
Nu finns möjligheten att förvärva denna ljusa och trevliga 2a som enkelt går att göra om till en 3a, belägen i lugnt och lummigt område med fina gräsytor i en välskött förening. Här bor ni med promenadavstånd till centrum med goda kommunikationer och matbutiker. Varmt välkomna! Entré till hall med plats för avhängning och klädkammare/förråd. Trevlig öppen planlösning mellan kök och vardagsrum. Köket har vita skåpsluckor, ugn, spis, fläkt, diskmaskin och kyl/frys. I köket finns plats för matplats för 6-8 personer och i vardagsrummet finns gott om plats för stor soffgrupp. Här finns även möjligheten att göra ett extra sovrum. Från vardagsrummet nås lägenhetens balkong i soligt läge. Rymligt sovrum. Duschrum med plastmatta och helkaklade väggar, duschhörna, wc, handfat med kommod, tvättmaskin och torktumlare.
Läs mer hos mäklaren

Visningstider

Räkna på ditt nya boende

BRF BoKlok Fänsåker

Karta & restider

Säljkollen

Prisutveckling