Logotyp av Fastighetsbyrån Sundbyberg
Logotyp av Fastighetsbyrån Sundbyberg

Gamla Enköpingsvägen 152

Ursvik, Sundbybergs kommun

Visa på karta

1 895 000 kr

Om bostaden

    Bostadstyp
    Lägenhet
    Antal rum
    2 rum
    Boarea
    44,5 m²
    Våning
    1, hiss finns
    Avgift
    4 488 kr/mån
    Driftkostnad
    7 128 kr/år

Byggår
2017
Förening
HSB BRF Fanfaren i Sundbyberg
Energiklass
C
Pris/m²
42 584 kr/m²
Premium
Balkong
Hiss
Välkomna till denna väldisponerade, ljusa och fräscha lägenhet med genomgående stilfulla materialval. Här bor man i ett lugnt och fint område med närhet till natur och trevliga strövområden. I populära Ursvik finner ni denna perfekta 2:a. I området finner du även restauranger, gym, närlivs samt skolor och förskolor. Mycket goda kommunikationer med buss eller tunnelbana till centrala Sundbyberg och innerstan. Tvärbanan planerad till 2024, vilket kommer ligga ett stenkast från denna lägenhet.
Läs mer hos mäklaren
Guldhemmets logotyp

Finalist - Årets Mäklarkedja

Guldhemmet 2025

Visningstider

Räkna på ditt nya boende

HSB BRF Fanfaren i Sundbyberg

Karta & restider

Säljkollen

Prisutveckling