Logotyp av Fastighetsbyrån Hässleholm
Logotyp av Fastighetsbyrån Hässleholm

Stenbocksgatan 17B

Tyringe, Hässleholms kommun

Visa på karta

349 000 kr

Om bostaden

    Bostadstyp
    Lägenhet
    Antal rum
    2 rum
    Boarea
    66 m²
    Våning
    2 av 3, hiss finns ej
    Avgift
    4 542 kr/mån
    Driftkostnad
    7 200 kr/år

Byggår
1971
Förening
HSB BRF Hästen i Tyringe
Energiklass
E
Pris/m²
5 288 kr/m²
Balkong
Välkommen till lummiga HSB Brf Hästen i Tyringe och denna rymliga tvåa på hela 66 kvm med lugnt och trivsamt läge! Hela lägenheten är i mycket gott skick. Härlig balkong med bra rymd och där utsikten bjuder på parkliknande innergård med lekplats. Bostaden har ett lugnt och insynsskyddat läge med grönska som utsikt från balkongen. Välskött förening med en månadsavgift där det ingår både grundutbud för TV-kanaler, bredband och p-plats. Välkomna att anmäla ert intresse redan nu. Marcus Christensson 0709 99 98 98
Läs mer hos mäklaren
Guldhemmets logotyp

Finalist - Årets Mäklarkedja

Guldhemmet 2025

Visningstider

Räkna på ditt nya boende

HSB BRF Hästen i Tyringe

Karta & restider

Säljkollen

Prisutveckling