Borttagen före visning

Rubingatan 16 har sålts, är du nyfiken på vad slutpriset blev?

Visa slutpriset för bostaden

Rubingatan 16

Tynnered, Göteborgs kommun

1 275 000 kr

Bostadstyp
Lägenhet
Upplåtelseform
Bostadsrätt
Antal rum
2 rum
Boarea
52,5 m²
Balkong
Ja
Byggår
1968

Avgift
2 947 kr/mån
Driftkostnad
4 440 kr/år
Pris/m²
24 286 kr/m²

Kontakta mäklaren

Jakob GerberBjurfors Västra Göteborg
Jakob Gerber
Guldhemmets logotyp

Finalist

Årets Mäklarkedja

Guldhemmet 2025

Senaste sökning

Vill du göra en ny sökning?

Sök bostad