Logotyp av Nadjafi & Kristensen Fastighetsförmedling
Logotyp av Nadjafi & Kristensen Fastighetsförmedling

Dressinvägen 3

Tuvelyckan, Båstads kommun

Visa på karta

2 150 000 kr

Om bostaden

    Bostadstyp
    Lägenhet
    Antal rum
    2 rum
    Boarea
    52 m²
    Våning
    4 av 10, hiss finns
    Avgift
    3 086 kr/mån

Byggår
2024
Förening
BRF Parklyckan 1 i Båstad
Pris/m²
41 346 kr/m²
Premium
Balkong
Hiss
Flytta direkt in i denna exklusiva 2 RoK på 51 m² i Brf Parklyckan, fullt möblerad för din bekvämlighet. Erbjuder en varm och ombonad atmosfär med en lyxig hotellkänsla, komplett med en rymlig balkong i nordväst där magiska kvällar avnjuts.
Läs mer hos mäklaren

Räkna på ditt nya boende

BRF Parklyckan 1 i Båstad

Karta & restider

Säljkollen

Prisutveckling