Logotyp av SkandiaMäklarna Trosa
Logotyp av SkandiaMäklarna Trosa

Stensundsvägen 6A, lgh 2432

Tomtaklint, Trosa kommun

Visa på karta

2 725 000 kr

Om bostaden

    Bostadstyp
    Lägenhet
    Antal rum
    2 rum
    Boarea
    54 m²
    Våning
    3 av 3, hiss finns
    Avgift
    4 846 kr/mån
    Driftkostnad
    10 800 kr/år

Byggår
2025
Förening
Bonum BRF Stensundet
Energiklass
B
Pris/m²
50 463 kr/m²
Premium
Hiss
Nu har du möjlighet att flytta in i en nyproducerad och klar 2:a med både hiss och inglasad balkong i Brf Bonum Stensundet. Där du även får tillgång till en Bonumvärd - en vänlig och hjälpsam person som finns till hands för att underlätta vardagen. Det finns en gemensamhetslokal för sociala aktiviteter och en övernattningslägenhet att boka/hyra för långväga gäster, här har det tänkts till så du kan trivas och bo länge. Boendet erbjuder en bra standard såsom hiss, inglasad balkong, Vedum kök med hög kvalitet, ek parkett, helkaklat badrum med takdusch, tvättmaskin och torktumlare; ja listan kan göras lång i detaljer för ett trivsamt boende. I månadsavgiften ingår värme, fastighetsförvaltning, städning av gemensamma ytor, skötsel av gården samt ett gruppavtal som omfattar TV Bas, Bredband Bas och Telefoni.
Läs mer hos mäklaren

Visningstider

Räkna på ditt nya boende

Bonum BRF Stensundet

Karta & restider

Säljkollen

Prisutveckling