Logotyp av Mäklarhuset Vetlanda
Logotyp av Mäklarhuset Vetlanda

Skyttevägen 3B

Tomaslunden, Vetlanda kommun

Visa på karta

645 000 kr

Om bostaden

    Bostadstyp
    Lägenhet
    Antal rum
    2 rum
    Boarea
    58 m²
    Våning
    2 av 3, hiss finns ej
    Avgift
    3 731 kr/mån
    Driftkostnad
    5 400 kr/år

Förening
BRF Tomaslunden
Pris/m²
11 121 kr/m²
Välkommen till Skyttevägen 3B – en välplanerad och mysig 2-rumslägenhet om 58 kvm som erbjuder en perfekt kombination av funktion och trivsel. Här bor du bekvämt med ett helkaklat badrum med golvvärme som ger en lyxig känsla samt en inglasad balkong som bjuder på kvällssol och en rogivande plats att koppla av på efter en lång dag. Lägenheten har en öppen och ljus planlösning med stora fönster som ger ett behagligt dagsljusflöde. Den inglasade balkongen är perfekt för lugna stunder med en bok i solnedgången. Här finns också gott om förvaring och smarta ytor som gör det enkelt att anpassa hemmet efter dina behov. Skyttevägen 3B ligger i ett lugnt och trivsamt område i Vetlanda med närhet till service, grönområden och kommunikationer. En bostad som passar lika bra för förstagångsköpare som för dig som söker ett bekvämt och lättskött hem. Ta chansen att förvärva denna attraktiva lägenhet med unika funktioner och lev den bekväma livsstil du drömt om. Vi välkomnar dig på visning – kontakta oss för att boka en tid för visning!
Läs mer hos mäklaren

Räkna på ditt nya boende

BRF Tomaslunden

Karta & restider

Säljkollen

Prisutveckling