Logotyp av LF Fastighetsförmedling Göteborg - Hisingen
Logotyp av LF Fastighetsförmedling Göteborg - Hisingen

Bufjällsleden 2B

Tolered, Göteborgs kommun

Visa på karta

1 495 000 kr

Om bostaden

    Bostadstyp
    Lägenhet
    Antal rum
    2 rum
    Boarea
    56,5 m²
    Våning
    1 av 3, hiss finns ej
    Avgift
    5 172 kr/mån
    Driftkostnad
    1 800 kr/år

Byggår
1950
Förening
HSB BRF Bjurslätt i Göteborg
Energiklass
D
Pris/m²
26 460 kr/m²
Premium
Balkong
Kontakta mäklaren för visning! Välkommen till Bufjällsleden 2B, en stilren och rymlig 2:a på 56,5 kvm belägen en trappa upp i huset. Här erbjuds välplanerade ytor med ett fantastiskt ljusinsläpp och en stor inglasad balkong i bästa söderläge – perfekt för att njuta av solen större delen av dagen! Bostaden har ett bekvämt läge med utmärkta bussförbindelser som tar dig till centrum på cirka 10 minuter. Ett hem som kombinerar komfort, ljus och närhet till stadspulsen.
Läs mer hos mäklaren

Räkna på ditt nya boende

HSB BRF Bjurslätt i Göteborg

Karta & restider

Säljkollen

Prisutveckling