Logotyp av HSB Bostad AB
Logotyp av HSB Bostad AB

Tellusgatan 3

Telefonplan, Stockholms kommun

Visa på karta

3 420 000 kr

Om bostaden

    Bostadstyp
    Lägenhet
    Antal rum
    2 rum
    Boarea
    45 m²
    Avgift
    3 488 kr/mån

Pris/m²
76 000 kr/m²
Premium
Nyproduktion
Balkong
Hiss
Nyproducerad mini-2:a med balkong vid urbana Telefonplan Välkommen till denna moderna mini-tvåa på 45 kvm vid Telefonplan, belägen på våning 4 av 5 med öppna sociala ytor, avskilt sovrum och indragen balkong. Lägenheten har helkaklat badrum med tvättmöjligheter, smart förvaring och ljusinsläpp från två väderstreck ett perfekt hem för en eller två personer nära tunnelbana, service och restauranger.