Borttagen den 12 maj 2026

Grindtorps skolgränd 44 har sålts, är du nyfiken på vad slutpriset blev?

Visa slutpriset för bostaden

Grindtorps skolgränd 44

Täby Centrum, Täby kommun

3 195 000 kr

Bostadstyp
Lägenhet
Upplåtelseform
Bostadsrätt
Antal rum
2 rum
Boarea
65 m²
Byggår
2018

Avgift
4 763 kr/mån
Pris/m²
49 154 kr/m²

Kontakta mäklaren

Oscar MeirensSvenska Mäklarhuset Täby
Oscar Meirens
Guldhemmets logotyp

Finalist

Årets Mäklarföretag

Guldhemmet 2025

Senaste sökning

Vill du göra en ny sökning?

Sök bostad