Logotyp av LF Fastighetsförmedling Surahammar
Logotyp av LF Fastighetsförmedling Surahammar

Köpmangatan 4

Surahammar, Surahammars kommun

Visa på karta

450 000 kr

Om bostaden

    Bostadstyp
    Lägenhet
    Antal rum
    2 rum
    Boarea
    54,5 m²
    Våning
    2 av 4, hiss finns
    Avgift
    5 551 kr/mån
    Driftkostnad
    1 440 kr/år

Byggår
1990
Förening
Riksbyggens BRF Sigyn
Energiklass
C
Pris/m²
8 257 kr/m²
Premium
Balkong
Hiss
Välkommen till Köpmangatan 4 och omtyckta Brf Sigyn – ett hem att trivas i från första stund. Nu erbjuds en smakfullt renoverad och välplanerad tvårumslägenhet om ca 54 kvm med modern känsla och genomtänkt planlösning. Här bor du bekvämt med hiss i en stabil och välskött förening. Bostaden präglas av ett ljust och luftigt intryck där kök och vardagsrum samspelar i en öppen planlösning. Det renoverade köket är både stilrent och funktionellt – en naturlig samlingsplats för såväl vardag som umgänge. Det rymliga sovrummet erbjuder gott om förvaringsmöjligheter och bostaden kompletteras av en generös balkong som förlänger boendet under årets varmare månader. Badrummet är helkaklat och utrustat med tvättmaskin för extra komfort i vardagen. Här finns möjlighet till snabbt tillträde. Varmt välkommen att boka din visning!
Läs mer hos mäklaren

Räkna på ditt nya boende

Riksbyggens BRF Sigyn

Karta & restider

Säljkollen

Prisutveckling