Logotyp av Notar
Logotyp av Notar

Johannedalsvägen 34

Sundsbruk, Sundsvalls kommun

Visa på karta

375 000 kr

395 000 kr-5 %

Bostaden är kommande

Bostaden förbereds inför försäljning och kan säljas innan den publiceras som till salu. Kontakta mäklaren om du är intresserad, så att du inte riskerar att missa din chans.

Om bostaden

    Bostadstyp
    Lägenhet
    Antal rum
    2 rum
    Boarea
    61,5 m²
    Våning
    2 av 3, hiss finns ej
    Avgift
    4 282 kr/mån

Byggår
1966
Förening
BRF Skönshus nr 1 i Sundsvall
Pris/m²
6 098 kr/m²
Plus
Balkong
Varmt välkommen till Johannedalsvägen 34! Denna ljusa och välplanerade 2:a har en smart planlösning som nyttjar varenda kvm, fina ytskick och närhet till det mesta! Här möts ni av rymliga ytor med genomgående fina ytskikt. Fräscht Kök med diskmaskin och plats för matbord samt en utgång till en rymlig balkong. Vardagsrummet erbjuder trevliga umgängesytor med plats till både soffgrupp och matbord. Ett fräscht badrum med tvättmaskin/torkmaskin och en separat WC. BRF Skönshus nr 1 är en otrolig välkött föreningen med gedigen ekonomi. Denna lägenhet ligger i ett populärt läge i Johannedal med närhet till kommunikationsplats, förskola, skola, resturang, lekpark, Birsta. Fina grönområden finns i närheten med natur och motionsspår inom gångavstånd. Varmt välkommen att höra av er för frågor eller anmäla er till visning!
Läs mer hos mäklaren
Logotyp av Notar
Guldhemmets logotyp

Vinnare - Årets Mäklarkedja

Guldhemmet 2019, 2020, 2021, 2022, 2023, 2024, 2025

Räkna på ditt nya boende

BRF Skönshus nr 1 i Sundsvall

Karta & restider

Säljkollen

Prisutveckling