Logotyp av Fastighetsmäklarna
Logotyp av Fastighetsmäklarna

Stallgatan 13 Våning 4 av 4

Sundbyberg, Sundbybergs kommun

Visa på karta

2 350 000 kr

Om bostaden

    Bostadstyp
    Lägenhet
    Antal rum
    2 rum
    Boarea
    46 m²
    Våning
    4 av 4, hiss finns
    Avgift
    3 298 kr/mån

Byggår
2016
Förening
BRF Ursvikskulle
Pris/m²
51 087 kr/m²
Premium
Balkong
Hiss
Accepterat pris! Högst upp med solig balkong i sydvästläge! Välkommen till denna ljusa och välplanerade tvåa på attraktiva Stallgatan 13, belägen högst upp i huset på våning 4. Här bor du med härlig rymd, fint ljusinsläpp och en solig balkong i eftertraktat sydvästläge – perfekt för lata eftermiddagar och kvällar i solen. Bostaden bjuder på en genomtänkt planlösning med ett stilrent, helkaklat badrum och gott om förvaring. Här finns alla bekvämligheter du behöver för ett modernt och bekvämt boende. I fastigheten finns garage som nås smidigt med hiss direkt från våningsplanet – en sällsynt bekvämlighet i området. Läget är svårslaget, med närhet till kommunikationer, restauranger, natur och service. En perfekt bostad för dig som söker ett trivsamt, bekvämt och stilrent hem högst upp i huset med sol från tidig eftermiddag till sen kväll. -Stor BRF med 170 medlemmar - Endast 8977 kr i skuld /kvm - Äkta brf som äger marken -Cykelförråd och barnvagnsrum -Festlokal med kök och WC för max 20 personer -Möjlighet att installera markis finns. Kontakta ansvarig mäklare för mer informnation Sam Edvinsson 0709822298 Välkommen på visning!
Läs mer hos mäklaren

Räkna på ditt nya boende

BRF Ursvikskulle

Karta & restider

Säljkollen

Prisutveckling