Borttagen den 12 maj 2026

Carl Milles väg 7 har sålts, är du nyfiken på vad slutpriset blev?

Visa slutpriset för bostaden

Carl Milles väg 7

Stockholm - Lidingö, Lidingö kommun

5 995 000 kr

Bostadstyp
Lägenhet
Upplåtelseform
Bostadsrätt
Antal rum
2 rum
Boarea
65 m²
Byggår
1966

Avgift
4 547 kr/mån
Driftkostnad
5 200 kr/år
Pris/m²
92 231 kr/m²

Kontakta mäklaren

Björn SjöbergSkeppsholmen Sotheby´s International Realty
Björn Sjöberg

Senaste sökning

Vill du göra en ny sökning?

Sök bostad