Logotyp av Fastighetsbyrån Sigtuna/Märsta/Rosersberg
Logotyp av Fastighetsbyrån Sigtuna/Märsta/Rosersberg

Jupitergatan 26

Steninge, Sigtuna kommun

Visa på karta

1 790 000 kr

Om bostaden

    Bostadstyp
    Lägenhet
    Antal rum
    2 rum
    Boarea
    60,8 m²
    Våning
    2 av 2, hiss finns ej
    Avgift
    4 039 kr/mån
    Driftkostnad
    25 582 kr/år

Byggår
1989
Förening
BRF Västra Galaxen 1
Energiklass
E
Pris/m²
29 441 kr/m²
Premium
Balkong
Fin 2:a ombyggd till en 3:a med riktig radhuskänsla! Parkering med laddbox för elbil finns i carport och extra uteplats bredvid entrén. På markplan finns en stenbelagd uteplats vid entrén. En trappa upp når man själva lägenheten och där det finns det även en balkong med härlig eftermiddagssol. Lägenheten är ombyggd och består idag av kök, vardagsrum, badrum, två sovrum, kontor, klädkammare samt ett förråd. Lugnt barnvänligt område med både förskola och skola på gångavstånd. En kort cykeltur bort hittar man Steningebadet och Steninge slott med restaurang och trevliga butiker. Varmt välkommen att anmäla er till visningen!
Läs mer hos mäklaren
Guldhemmets logotyp

Finalist - Årets Mäklarkedja

Guldhemmet 2025

Visningstider

Räkna på ditt nya boende

BRF Västra Galaxen 1

Karta & restider

Säljkollen

Prisutveckling