Logotyp av Fastighetsbyrån Hässelby/Vällingby/Spånga
Logotyp av Fastighetsbyrån Hässelby/Vällingby/Spånga

Sundbyvägen 70

Spånga - Sundby, Stockholms kommun

Visa på karta

1 900 000 kr

1 695 000 kr+12 %

Om bostaden

    Bostadstyp
    Lägenhet
    Antal rum
    2 rum
    Boarea
    48,5 m²
    Våning
    1 av 1, hiss finns ej
    Avgift
    4 909 kr/mån
    Driftkostnad
    5 000 kr/år

Byggår
1946
Förening
BRF Helgonbilden 7
Energiklass
E
Pris/m²
39 175 kr/m²
*ACCEPTERAT PRIS* Varmt välkomna till denna magiska 2:a om hela 48 kvadratmeter med ÖPPEN SPIS! Här erbjuds en öppen och social planlösning mellan kök och vardagsrum som gör bostaden optimal för tillställningar. Tack vare den välplanerade planlösningen blir det enkelt att inreda bostaden helt efter egen stil och smak. I vardagsrummet får man även en öppen spis som ökar mysfaktorn! Det stora helkaklade badrummet erbjuder allting man behöver för maximal komfort, kommer utrustat med TM, TT, dusch, wc & handfat m. kommod. I sovrummet rymmer man enkelt en dubbelsäng och mindre möblemang utan att det blir trångt. I populära Sundby har man nära till flertalet förskolor, promenadstråk, bussförbindelser och även restauranger. Varmt välkommen till att ta del av denna fantastiska lägenhet i detta fantastiska område! - *JURIDISK PERSON KAN GODKÄNNAS* Ring Nikola Markulic redan idag för en privatvisning, 070 822 3380.
Läs mer hos mäklaren
Guldhemmets logotyp

Finalist - Årets Mäklarkedja

Guldhemmet 2025

Räkna på ditt nya boende

BRF Helgonbilden 7

Karta & restider

Säljkollen

Prisutveckling