Logotyp av SkandiaMäklarna Norrköping
Logotyp av SkandiaMäklarna Norrköping

Trozelligatan 26

Söder, Norrköpings kommun

Visa på karta

995 000 kr

Om bostaden

    Bostadstyp
    Lägenhet
    Antal rum
    2 rum
    Boarea
    49,5 m²
    Våning
    1 av 4, hiss finns
    Avgift
    4 584 kr/mån
    Driftkostnad
    4 800 kr/år

Byggår
1938
Förening
HSB BRF Söderhöjden i Norrköping
Energiklass
F
Pris/m²
20 101 kr/m²
Premium
Hiss
Välkommen till en stilfull och ljus tvåa med ett attraktivt läge på populära Söder. Här möts du av generösa ytor, ett vackert ljusinsläpp och en genomgående harmonisk färgsättning som skapar en modern och elegant helhet. Det rymliga vardagsrummet med stort fönsterparti bjuder in till både sociala tillställningar och avkopplande kvällar. Köket är modernt och smakfullt utformat med goda arbetsytor och en naturlig plats för matbord. Här finns även ett rogivande sovrum med plats för dubbelsäng och ett fräscht badrum. Den möblerbara hallen och den rymliga klädkammaren erbjuder utmärkta förvaringsmöjligheter. Här bor du i en stabil och välskött HSB-förening med långsiktigt fokus. Ett bekvämt boende på populära Söder med närhet till stadspuls, grönområden och kommunikationer. Välkommen hem.
Läs mer hos mäklaren

Visningstider

Räkna på ditt nya boende

HSB BRF Söderhöjden i Norrköping

Karta & restider

Säljkollen

Prisutveckling