Logotyp av Fastighetsbyrån Malmö
Logotyp av Fastighetsbyrån Malmö

Östra Stallmästaregatan 9A

Slottsstaden, Malmö kommun

Visa på karta

2 395 000 kr

Om bostaden

    Bostadstyp
    Lägenhet
    Antal rum
    2 rum
    Boarea
    45 m²
    Våning
    4 av 4, hiss finns ej
    Avgift
    3 712 kr/mån
    Driftkostnad
    2 400 kr/år

Byggår
1937
Förening
BRF Husaren i Slottstaden
Energiklass
G
Pris/m²
53 222 kr/m²
Premium
Välkommen till en stilfullt renoverad tvåa om ca 45 kvadratmeter på eftertraktade Östra Stallmästaregatan 9A. Här erbjuds ett genomgående hem med generöst ljusinsläpp och noga utvalda material som skapar en modern och harmonisk känsla. Lägenheten är belägen högt upp på våning 4 och har en smart planlösning som maximerar varje kvadratmeter. Det smakfullt renoverade badrummet bidrar med både komfort och en touch av lyx i vardagen. Ett perfekt boende för dig som söker något inflyttningsklart med hög standard och stilren design.
Läs mer hos mäklaren
Guldhemmets logotyp

Finalist - Årets Mäklarkedja

Guldhemmet 2025

Visningstider

Räkna på ditt nya boende

BRF Husaren i Slottstaden

Karta & restider

Säljkollen

Prisutveckling