Logotyp av BESQAB
Logotyp av BESQAB

Högrevsgatan 11

Slakthusområdet, Stockholms kommun

Visa på karta

3 695 000 kr

Om bostaden

    Bostadstyp
    Lägenhet
    Antal rum
    2 rum
    Boarea
    40 m²
    Våning
    4, hiss finns
    Avgift
    3 637 kr/mån
    Driftkostnad
    0 kr/år

Förening
BRF Stora Fransyskan
Pris/m²
92 375 kr/m²
Premium
Nyproduktion
Balkong
Hiss
Modern tvåa om 39 kvm med härlig balkong mot gård och fönster i sydöstläge. Det luftiga allrummet med ett funktionellt kök skapar en fin samlingspunkt i lägenheten. Sovrum med gott om garderobsförvaring och pardörrar som öppnas ut till balkongen. Badrummet är smakfullt inrett med dusch och en praktisk kombimaskin för tvätt och tork. Hög interiör standard med kvalitativa materialval med bland annat stenkompositskiva i kök och ljusa trägolv. Den fasta inredningen i kök och badrum går i ljust gråbeige nyanser vilket ger en lugn bakgrund till egna inredningsdetaljer. Badrummen är inredda med tåliga material i tidlös stil och spotlights i tak. Som en del av Fransyskan kan du njuta av en inspirerande livsstil i Slakthusområdet, där modern design förenas med en rik historia. Här skapas hem och gemenskap!
Läs mer om bostaden

Upptäck projektet

Räkna på ditt nya boende

BRF Stora Fransyskan

Karta & restider

Säljkollen

Prisutveckling