Borttagen den 13 maj 2026

Fältjägarvägen 35B har sålts, är du nyfiken på vad slutpriset blev?

Visa slutpriset för bostaden

Fältjägarvägen 35B

Skellefteå kommun

1 295 000 kr

Bostadstyp
Lägenhet
Upplåtelseform
Bostadsrätt
Antal rum
2 rum
Boarea
55,1 m²
Byggår
1959

Avgift
4 521 kr/mån
Driftkostnad
1 920 kr/år
Pris/m²
23 503 kr/m²

Kontakta mäklaren

Sofie JonassonBjurfors Skellefteå
Sofie Jonasson
Guldhemmets logotyp

Finalist

Årets Mäklarkedja

Guldhemmet 2025

Senaste sökning

Vill du göra en ny sökning?

Sök bostad