1/19

620 000 kr
Om bostaden
Bostadstyp
Lägenhet
Antal rum
2 rum
Boarea
67 m²
Våning
3 av 3
Avgift
4 821 kr/mån
Driftkostnad
15 240 kr/år
Byggår
1967
Förening
Riksbyggen BRF Simrishamnshus nr 2
Energiklass
D
Pris/m²
9 254 kr/m²
Antal besök
304
Premium
Genomgående tvåa med smart avskild lösning till extra utrymme för litet kontor.
Landstingsgatan är en central och attraktiv adress nära centrum i pittoreska Simrishamn. Staden där kullerstensgator möter havets friska bris. Här bor du i ett lugnt och trivsamt område med närhet till kommunikation, badhus/sportshall, skola, butiker och restauranger i ett levande centrum,