Logotyp av Mäklarmästaren
Logotyp av Mäklarmästaren

Paviljongvägen 21A

Sidsjön, Sundsvalls kommun

Visa på karta

995 000 kr

Om bostaden

    Bostadstyp
    Lägenhet
    Antal rum
    2 rum
    Boarea
    75,6 m²
    Våning
    2 av 3, hiss finns
    Avgift
    5 418 kr/mån
    Driftkostnad
    3 657 kr/år

Byggår
1942
Förening
BRF H21 Paviljongvägen i Sundsvall
Energiklass
D
Pris/m²
13 161 kr/m²
Premium
Balkong
Hiss
Välkommen till denna stora 2:a med hiss på Sidsjöhöjden Det här är en stor fräsch 2:a på hela 75,6 kvadratmeter med generös takhöjd i alla rum samt en stor fin balkong. Lägenheten är modern med fina ytskikt, öppen hall, klädkammare, stort kök med all modern utrustning samt ett rymligt badrum med tvättmaskin. Sovrummet är stort med garderober och det stora vardagsrummet har utgång till den generösa balkongen. Hiss finns och modern tvättstuga finns i samma port. Till lägenheten tillhör även ett stort förråd. Området Sidsjöhöjden med BRF H21 ligger fint nära natur och fritidsaktiviteter som motionsspår, skidåkning och fiske, samtidigt som det är enkelt att ta buss eller promenera till Sundsvalls centrum. I området finns allt man kan behöva såsom förskolor, skolor, vårdcentral, hotell och livsmedelsbutik. Visas enligt överenskommelse. Kontakta mäklaren för att hitta en tid som passar er.
Läs mer hos mäklaren

Räkna på ditt nya boende

BRF H21 Paviljongvägen i Sundsvall

Karta & restider

Säljkollen

Prisutveckling