Logotyp av Mäklarhuset Enköping
Logotyp av Mäklarhuset Enköping

Fjärdhundragatan 41 B

Sankt Ilian, Enköpings kommun

Visa på karta

1 295 000 kr

Om bostaden

    Bostadstyp
    Lägenhet
    Antal rum
    2 rum
    Boarea
    51 m²
    Våning
    1 av 3, hiss finns ej
    Avgift
    3 379 kr/mån
    Driftkostnad
    2 988 kr/år

Byggår
1944
Förening
BRF Fjärdhundragården
Energiklass
F
Pris/m²
25 392 kr/m²
Premium
Balkong
Ta ett steg in genom dörrarna till Fjärdhundragatan 41 B och bli förälskad vid första ögonkastet. Denna lägenhet i hjärtat av Enköping, är en fristad av elegans och funktionalitet med både moderna och klassiska inslag. Fördelat över sina 51 kvadratmeter, erbjuder denna bostadsrätt ett stilgrepp som är lika praktiskt som det är estetiskt tilltalande. Det höga taket och den öppna spisen skapar en atmosfär som är både rymlig och inbjudande – perfekt för både lugna kvällar och sociala tillställningar. Lägg till den mysiga balkongen där morgonkaffet smakar lite bättre med solens varma strålar som sällskap. Området bjuder på smidiga transportmöjligheter, vilket gör resan till centrala Enköping och andra närliggande städer enkel och bekymmersfri. Denna lägenhet är inte bara ett hem, det är en livsstil. Här får du komfort, stil och bekvämlighet i en förening som står stadigt med tryggheten du söker. Fjärdhundragatan 41 B väntar på att bli ditt nya kapitel - kontakta oss idag för en personlig visning!
Läs mer hos mäklaren

Räkna på ditt nya boende

BRF Fjärdhundragården

Karta & restider

Säljkollen

Prisutveckling