Logotyp av Fastighetsbyrån Höga Kusten
Logotyp av Fastighetsbyrån Höga Kusten

Krokvägen 10C

Remsle, Sollefteå kommun

Visa på karta

100 000 kr

240 000 kr-58 %

Om bostaden

    Bostadstyp
    Lägenhet
    Antal rum
    2 rum
    Boarea
    55,3 m²
    Våning
    2 av 2
    Avgift
    6 204 kr/mån
    Driftkostnad
    6 684 kr/år

Förening
Riksbyggens BRF Sollefteåhus nr 2
Energiklass
D
Pris/m²
1 808 kr/m²
Nytt pris! Nu finns chansen att bli ägare till en välplanerad 2:a i fint skick på populära Remsle. Lägenheten är belägen på andra våningen och är disponerad med ett sovrum, ljust och trivsamt vardagsrum, kök med plats för matgrupp, badrum samt fin renoverad balkong med eftermiddagssol. Varmt välkommen till denna trivsamma lägenhet där du har underbar utsikt upp mot Hallstaberget och med närhet till matbutik, fina möjligheter til promenad i skog och mark samt centrum. Stabil Riksbyggen förening med god ekonomi och låg belåning. Välkommen att anmäla dig till visningen!
Läs mer hos mäklaren
Guldhemmets logotyp

Finalist - Årets Mäklarkedja

Guldhemmet 2025

Räkna på ditt nya boende

Riksbyggens BRF Sollefteåhus nr 2

Karta & restider

Säljkollen

Prisutveckling