Logotyp av Fastighetsbyrån Karlshamn
Logotyp av Fastighetsbyrån Karlshamn

Prästslättsvägen 12

Prästslätten, Karlshamns kommun

Visa på karta

530 000 kr

Om bostaden

    Bostadstyp
    Lägenhet
    Antal rum
    2 rum
    Boarea
    67 m²
    Våning
    5 av 7, hiss finns
    Avgift
    5 444 kr/mån
    Driftkostnad
    7 994 kr/år

Byggår
1969
Förening
BRF Karlshamnshus 11
Energiklass
E
Pris/m²
7 910 kr/m²
Premium
Balkong
Hiss
Ljus 2:a om 67 kvm med balkong, på högt (vån 5 av 7), fint läge i Prästslätten. Praktisk planlösning med ljusa, lättmöblerade rum och mycket förvaring. Renoverat kök samt nytt badrum inrett med våtrumstapet/våtrumsmatta. Fiber 100/100 Mbit ingår i månadsavgiften. Mycket välskött Brf med större renoveringar utförda samt flera aktiviteter för föreningens medlemmar. Fina omgivningar med promenad- och kort cykelavstånd till allt vad Karlshamn har att erbjuda. Välkommen på visning!
Läs mer hos mäklaren
Guldhemmets logotyp

Finalist - Årets Mäklarkedja

Guldhemmet 2025

Räkna på ditt nya boende

BRF Karlshamnshus 11

Karta & restider

Säljkollen

Prisutveckling