Borttagen före visning

Skillnadsgatan 58B har sålts, är du nyfiken på vad slutpriset blev?

Visa slutpriset för bostaden

Skillnadsgatan 58B

Örgryte, Göteborgs kommun

2 490 000 kr

Bostadstyp
Lägenhet
Upplåtelseform
Bostadsrätt
Antal rum
2 rum
Boarea
35 m²
Balkong
Ja
Byggår
1948

Avgift
2 868 kr/mån
Driftkostnad
5 760 kr/år
Pris/m²
71 143 kr/m²

Kontakta mäklaren

David SöderholmLundin Fastighetsbyrå
David Söderholm
Guldhemmets logotyp

Finalist

Årets Lägenhetsmäklare

Guldhemmet 2025

Senaste sökning

Vill du göra en ny sökning?

Sök bostad