Logotyp av Svensk Fastighetsförmedling Partille
Logotyp av Svensk Fastighetsförmedling Partille

Storegården 64B

Öjersjö, Partille kommun

Visa på karta

2 550 000 kr

Om bostaden

    Bostadstyp
    Lägenhet
    Antal rum
    2 rum
    Boarea
    78 m²
    Våning
    2 av 2, hiss finns ej
    Avgift
    4 768 kr/mån
    Driftkostnad
    8 076 kr/år

Byggår
1993
Förening
BRF Öjersjö Centrum
Energiklass
E
Pris/m²
32 692 kr/m²
Premium
Balkong
Välkommen till Storegården 64B, där du hittar en ljus och inbjudande lägenhet i hjärtat av det naturnära Öjersjö. Denna bostadsrätt om 78 kvadratmeter erbjuder en planlösning som maximerar både funktion och komfort. Solens strålar når balkongen under hela dagen, här får du en trivsam plats att njuta på. I lugna och trygga Storegården, perfekt för barnfamiljer, kan ni leva ett bilfritt liv i närhet till skolor och förskolor. Här finns också generösa förrådsutrymmen och ett stort garage som tillhör lägenheten, vilket gör det enkelt att organisera och förvara. Området erbjuder även närhet till kollektivtrafik, vilket gör pendlingen smidig och bekväm. Passa på att utforska de vackra sjöarna, vandringslederna och stigarna i närområdet för en aktiv och naturnära livsstil. Bostadsrättsföreningen har en stabil ekonomi, vilket ger trygghet och framtidssäkerhet. Här kombineras en harmonisk miljö med praktiska bekvämligheter för att skapa en idealisk boendeupplevelse. Välj Storegården 64B för ett hem där natur och bekvämlighet förenas i en perfekt kombination. Välkommen hem!
Läs mer hos mäklaren

Visningstider

Räkna på ditt nya boende

BRF Öjersjö Centrum

Karta & restider

Säljkollen

Prisutveckling