Logotyp av LF Fastighetsförmedling Nybro
Logotyp av LF Fastighetsförmedling Nybro

Jakobsgatan 30 B

Nybro kommun

Visa på karta

235 000 kr

Om bostaden

    Bostadstyp
    Lägenhet
    Antal rum
    2 rum
    Boarea
    59 m²
    Våning
    3 av 3, hiss finns ej
    Avgift
    4 090 kr/mån
    Driftkostnad
    3 600 kr/år

Förening
HSB BRF Gazellen i Nybro
Pris/m²
3 983 kr/m²
Premium
Balkong
Välkommen till denna välplanerade tvåa i ett lugnt och barnvänligt område. Lägenheten är rymlig för sin typ och har ett genomtänkt planerat vardagsrum och sovrum. Köket är funktionellt och har plats för ett matbord, vilket gör det enkelt att duka upp för vardagsmåltider. Från vardagsrummet nås en inglasad balkong som förlänger säsongen och ger extra yta för växter eller sittgrupp. Bostaden ligger i ett trevligt och lugnt område med goda förutsättningar för barnfamiljer. Närhet till grönområden och grundläggande service gör vardagen enkel
Läs mer hos mäklaren

Räkna på ditt nya boende

HSB BRF Gazellen i Nybro

Karta & restider

Säljkollen

Prisutveckling