Logotyp av LF Fastighetsförmedling Sundsvall
Logotyp av LF Fastighetsförmedling Sundsvall

Nackstavägen 50A

Nacksta, Sundsvalls kommun

Visa på karta

310 000 kr

Om bostaden

    Bostadstyp
    Lägenhet
    Antal rum
    2 rum
    Boarea
    66 m²
    Våning
    6 av 6, hiss finns
    Avgift
    5 650 kr/mån
    Driftkostnad
    1 500 kr/år

Byggår
1974
Förening
HSB:s BRF Rågen i Sundsvall
Energiklass
E
Pris/m²
4 697 kr/m²
Premium
Balkong
Uteplats
Hiss
Ljus och trivsam lägenhet högst upp i huset med fin utsikt och ett härligt ljusinsläpp. Bostaden har ett praktiskt kök, ett rymligt sovrum samt ett allrum med utgång till en inglasad balkong. Badrummet är stambytt och har moderna ytskikt. Hiss finns i huset, likaså förråd och tvättstuga. Här bor du med närhet till förskolor, skolor, mataffärer och grönområden – ett bekvämt boende i ett lugnt område. Välkommen på visning!
Läs mer hos mäklaren

Räkna på ditt nya boende

HSB:s BRF Rågen i Sundsvall

Karta & restider

Säljkollen

Prisutveckling