Logotyp av Magnusson Mäkleri Linköping AB
Logotyp av Magnusson Mäkleri Linköping AB

Sankt Larsgatan 4

Linköpings Innerstad, Linköpings kommun

Visa på karta

1 445 000 kr

Om bostaden

    Bostadstyp
    Lägenhet
    Antal rum
    2 rum
    Boarea
    39 m²
    Våning
    3 av 5, hiss finns
    Avgift
    3 176 kr/mån
    Driftkostnad
    1 600 kr/år

Förening
BRF Jönckeshuset
Pris/m²
37 051 kr/m²
Premium
Hiss
Nu har du möjlighet att förvärva denna tvåa på St Larsgatan 4 mitt i centrala Linköping! Här har du en lägenhet om 39 kvm fördelat på ett sovrum, ett vardagsrum, helkakalt badrum som föreningen renoverade år 2022 samt en stor klädkammare. Hall och kök är idag ett kombinerat utrymme. Läget är optimalt för dig som flyttar hemifrån, veckopendlar eller kanske ska börja studera till hösten. I närheten har du Linköpings innerstad med dess fulla utbud av butiker och restauranger, Resecentrum har du inom någon minuts promenad. Förutom detta är det nära till Nykvarnsparken och promenadstråken runt vackra Stångån. Välkomna på visning!
Läs mer hos mäklaren

Räkna på ditt nya boende

BRF Jönckeshuset

Karta & restider

Säljkollen

Prisutveckling