Logotyp av Mäklarhuset Lindesberg
Logotyp av Mäklarhuset Lindesberg

Siggebohyttevägen 14B, Lgh 1202

Lindesberg, Lindesbergs kommun

Visa på karta

495 000 kr

Om bostaden

    Bostadstyp
    Lägenhet
    Antal rum
    2 rum
    Boarea
    61 m²
    Våning
    3 av 3, hiss finns ej
    Avgift
    4 829 kr/mån
    Driftkostnad
    8 712 kr/år

Energiklass
D
Pris/m²
8 115 kr/m²
Fräsch bostadsrätt i takvåning med bra läge nära det mesta! Bostadsrätten har ett stort kök, dusch/wc med tvättmaskin, lättmöblerat vardagsrum och trivsamt sovrum med klädkammare intill. Möjlighet till parkering finns på innergården.
Läs mer hos mäklaren

Räkna på ditt nya boende

Föreningen

Karta & restider

Säljkollen

Prisutveckling