Logotyp av Bjurfors Västerås
Logotyp av Bjurfors Västerås

Fyrtornsgatan 1A

Lillåudden, Västerås kommun

Visa på karta

2 385 000 kr

Om bostaden

    Bostadstyp
    Lägenhet
    Antal rum
    2 rum
    Boarea
    59 m²
    Våning
    3, hiss finns
    Avgift
    4 200 kr/mån

Byggår
2016
Förening
Riksbyggen BRF Slätpricken
Energiklass
C
Pris/m²
40 424 kr/m²
Premium
Balkong
Hiss
Hjärtligt välkommen till denna utsökta 2:a om 59 mycket väldisponerade kvm! Lägenheten karaktäriseras av en underbar och inglasad balkong med vy över mälarens inlopp, socialt öppen planlösning mellan det stilrena köket och det luftiga vardagsrummet, härligt ljusinsläpp samt genomgående stilrena materialval. Utöver påträffas även ett rogivande sovrum med exemplariskt förvaring, estetiskt tilltalande badrum med tvättmöjligheter samt en välkomnande hall med bra förvaring.. Toppmodern fastighet. Attraktivt och lugnt läge med närhet till Mälaren, centralstationen samt citys mångfacetterade utbud! Varmt välkommen på visning!
Läs mer hos mäklaren
Guldhemmets logotyp

Finalist - Årets Mäklarkedja

Guldhemmet 2025

Visningstider

Räkna på ditt nya boende

Riksbyggen BRF Slätpricken

Karta & restider

Säljkollen

Prisutveckling